Infraraudonųjų spindulių šildymo sistema SunJoy


    Elektrinis infraraudonųjų spindulių šildytuvas „SunJoy“ – tai unikalus gaminys vienijantis savyje naujausias technologijas.
    Tai šildytuvai aprūpinantys mūsų kasdienybę švelnia šiluma (Saulės šilumos atidavimo principas), teigiamai veikiantys sveikatą (PVZ.: naikina pelėsį ir pašalina sąlygas jam susidaryti naudojantis kitokiu metodu nei paprastai), ekonomiški ir ekologiški.
    Infraraudonųjų spindulių šildytuvai “Sunjoy” suteikia šilumą šildydami ne orą, o sienas, grindis, esančius patalpoje daiktus, žmogaus kūną, todėl yra reikalinga daug mažiau energijos norint išildyti ir palaikyti oro temperatūrą patalpoje. Lyginant su kitais patalpų šildymo būdais sutaupoma apie 50-70 % šilumos energijos.
    SUNJOY šildytuvų gamyboje naudojamas sidabras ir turmalinas bei "Silver Nano" technologija,- be infraraudonojo spinduliavimo sukuriamas anijoninis spinduliavimas (oro jonizacija), kurie kartu teigiamai veikia Jūsų sveikatą bei pašalina nuovargį.

SunJoy kitose šalyse
    Tai patogi ir praktiška šildymo sistema tinkanti bet kokiam interjerui, nereikalaujanti jokio papildomo aptarnavimo per visą naudojimo laikotarpį. Šildytuvai SunJoy ne tik šildys Jus Jūsų namuose, bet ir rūpinsis Jūsų sveikata. Jie nedegina dulkių dalelių esančių ore, nes šildytuvo darbinis paviršius įkaista ne daugiau negu iki 70 laipsnių temperatūros, o kartu su jonizacijos efektu oras Jūsų namuose visada bus lengvas ir gaivus.>>> Daugiau informacijos apie SunJoy šildymo sistemą <<<