Kuo unikali šildymo sistema SunJoy


    SUNJOY šildytuvų gamyboje naudojamas sidabras ir turmalinas bei "Silver Nano" technologija,- be infraraudonojo spinduliavimo sukuriamas anijoninis spinduliavimas (oro jonizacija), kurie kartu teigiamai veikia Jūsų sveikatą bei pašalina nuovargį.
    Oro jonizacija reikalinga sukurti patalpose neigiamo krūvio jonų optimalią koncentraciją, kurie būtini normaliam organizmo egzistavimui. Žmogus išskiria su iškvepiamu oru teigiamus jonus. Aktyvūs elektriniai šildytuvai, kompiuterių vaizduokliai ir televizoriai taip pat išskiria teigiamus jonus. Oras, kuris neprisotintas jonais - "negyvas", kenkia sveikatai ir sukelia ligas. Kvėpavimą apsunkina žmonių grūstis ir dideli susibūrimai.
    Tai patvirtina daugybė rusų mokslininko A. L. Čiževskio ir kitų mokslininkų eksperimentai. A. L. Čiževskis įrodė, kad ore esančių neigiamų jonų poveikis biologiškai yra naudingas, o teigiami jonai neša žalingą poveikį organizmui.
    Palyginimui - natūrali koncentracija neigiamų jonų gamtoje 1000-10000 jonų /kub. cm, o patalpoje sumažėja iki 40-100 jonų /kub.cm.

    Oro jonizacijos pavyzdžiai gamtoje:
Jūros bangavimas.
Vandeniui išsitaškant maži lašeliai gauna neigiamą krūvį ir garuojant perduoda jį orui, prisotinant orą neigiamais jonais.
Kalnuose, kaip žinome, kvėpuoti yra lengva. Tai įtakoja pastiprintas jonizavimas dėl tankesnio srauto ultravioletinių spindulių nesusilpninto atmosferos poveikio.
Per perkūniją įvyksta jonizavimo procesas nuo elektros iškrovų ore. Tokie patys procesai (oro jonizacija) vyksta ir miške, prie šilto vandens arba mineralinių versmių. Oro jonizacija sumažina oro toksiškumą ir valo orą nuo dulkių ir bakterijų. Skraidančios purvo ir dulkių dalelės elektrizuojasi ir nusėda ant grindų, dulkės veikiamos infraraudonųjų spindulių tarsi prispaudžiamos prie paviršių. Vyksta oro valymas.